آبنمک سازمان آمریکا القاعده اطلاعات پاکستان

آبنمک: سازمان آمریکا القاعده اطلاعات پاکستان آمریکایی سازمان سیا اخبار بین الملل

ترامپ هم مثل اوباما فریبمان داد/ نشست آستانه از ژنو موفق‌تر بوده است ، اردوغان

رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه در اظهاراتی گفت دونالد ترامپ هم مثل باراک اوباما هیچ اقدامی جهت عمل به وعده‌اش در وادار کردن نیروهای یگان‌های مدافع خل..

ادامه مطلب

افزایش تعدادکشته شدگان حمله به هتل اینترکانتیننتال کابل به ۴۳ نفر

منابع محلی افغانستان اعلام کردند که آمار تلفات حمله به هتل اینتر کانتیننتال در کابل به ۴۳ نفر رسیده است. افزایش تعدادکشته شدگان حمله به هتل ا..

ادامه مطلب

هیلاری بدترین و بزرگترین بازنده است / ترامپ

دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا روز شنبه در توییتی تمسخرآمیز علیه هیلاری کلینتون رقیب دمکرات خود در انتخابات ریاست جمهوری این کشور، وی را بدترین و ب..

ادامه مطلب

آمریکا برادر چاوز را تحریم کرد

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، وزارت خزانه داری آمریکا از تحریم هشت مقام ونزوئلایی از جمله برادر هوگو چاوز، رهبر پیشین این کشور خبر داد. ..

ادامه مطلب

موشک آزمایش شده است کره‌شمالی قاره‌پیما نبود / روسیه

هیات دائمی چین در شرکت ملل که ریاست شورای امنیت این شرکت را در ماه ژوئیه برعهده دارد اعلام کرد: روسیه مدارکی را به شرکت ملل فرستاده که نشان می‌دهد کره ..

ادامه مطلب

آزمایش موشک های ضد کشتی به وسیله کره شمالی

کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی ناظر شلیک موشک‌ها بود که دقیقا هدف‌شان را شناسایی و این اهداف شناور در دریا را بعد از پروازهای چرخشی مورد اصابت قرار دادند. ..

ادامه مطلب

قطر از حمایت حماس و اخوان المسلمین دست بردارد / عادل الجبیر

وزیر خارجه عربستان اعلام کرد که قطر باید از حمایت گروه‌هایی همچون حماس و اخوان المسلمین دست بردارد. عادل الجبیر: قطر از حمایت حماس و اخوان المسلمین ..

ادامه مطلب

سازمان اطلاعات پاکستان «ایمن الظواهری» را در کراچی مخفی کرده است

سازمان سیا آمریکا اعلام کرد که شرکت اطلاعات پاکستان رهبر القاعده را در شهر «کراچی» مخفی کرده هست. . سازمان اطلاعات پاکستان «ایمن الظواهری» ..

ادامه مطلب