آبنمک سازمان آمریکا القاعده اطلاعات پاکستان

آبنمک: سازمان آمریکا القاعده اطلاعات پاکستان آمریکایی سازمان سیا اخبار بین الملل

تحقیق در پرونده برخورد خودروی حامل فرماندار با مامور پلیس ، فرماندار ملایر به دادسرا احضار شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز همدان گفت: در ادامه تحقیقات پرونده برخورد خودروی حامل فرماندار ملایر با مامور راهنمایی و رانندگی، فرماندار ملایر به دادس..

ادامه مطلب

«چنارستان» به آمریکا رسید

فیلم مستند «چنارستان» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی هادی آفریده، در برنامه «شب‌های مستند» آمریکا روی پرده می‌رود. ..

ادامه مطلب

سارقان یک کیلو و ۲۰۰ گرم طلای طلافروش را دزدیدند

سارقانی که سوار بر موتورسیکلت بودند یک کیلو و ۲۰۰ گرم طلای مرد طلافروش را به دزدی بردند. سارقان یک کیلو و ۲۰۰ گرم طلای طلافروش را دزدیدند عبارات..

ادامه مطلب

اولین مرکز تحقیقاتی گوجه فرنگی سیاه احداث می‌شود

رئیس دانشگاه خبر نور از روند عملیات اجرایی نخستین مرکز تحقیقاتی و توسعه‌ای گوجه فرنگی سیاه دیدار کرد. اولین مرکز تحقیقاتی گوجه فرنگی سیاه احداث می..

ادامه مطلب

زلزله 5 ریشتری در مرز کشور عزیزمان ایران و جمهوری آذربایجان

زمین لرزه ای با قدرت 5 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) صبحگاه امروز (پنج شنبه)در 40 کیلومتری مرز کشور عزیزمان ایران در حوالی بیله سوار به وقوع پیو..

ادامه مطلب

تصویر العمل جالب همبازی استقلالی منشا به حضورش در پرسپولیس

به گزارش خبرآنلاین؛ گادوین منشا به جمع قرمزهای پایتخت پیوست و فصل آینده پیراهن این کلوب را به تن می کند. امیرحسین صادقی در فصلی که تمام شد به منشا در ..

ادامه مطلب

خاطره یک دپیلمات کهنه‌کار از احمدی‌نژاد

«شما توقع داريد ما از شما دفاع كنيم. شما زبان باز كن، حرف بزن، سياست‌هايت را مشخص كن كه ما بتوانيم از شما دفاع كنيم. رقيب شما (مرحوم) هاشمي رفسنجاني بو..

ادامه مطلب