آبنمک سازمان آمریکا القاعده اطلاعات پاکستان

آبنمک: سازمان آمریکا القاعده اطلاعات پاکستان آمریکایی سازمان سیا اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال کشور عزیزمان ایران سومین تیم دقیق آسیا

تیم فوتبال استقلال در آخر مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا سومین تیمی است که در پاس‌های ارسالی دقت زیادی داشته هست. نماینده کشور عزیزمان ایران بعد از تیم‌ه

استقلال کشور عزیزمان ایران سومین تیم دقیق آسیا

استقلال کشور عزیزمان ایران سومین تیم دقیق آسیا

عبارات مهم : ایران

تیم فوتبال استقلال در آخر مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا سومین تیمی است که در پاس های ارسالی دقت زیادی داشته هست. نماینده کشور عزیزمان ایران بعد از تیم های ژاپنی و عربستانی قرار دارد.

به گزارش مهر، مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا جهت غرب آسیا به آخر رسید و دو تیم ایرانی استقلال و پرسپولیس توانستند با افزایش از این مرحله به جمع ۸ تیم برتر آسیا راه یابند. استقلال و پرسپولیس در این مسابقه های ۸ بار به میدان رفته اند و هر دو تیم موفق شدند بعنوان سرگروه از گروه های مقدماتی که در آن حضور داشتند به مرحله بعد افزایش کنند. هر دو تیم دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی را به میزبانان خود واگذار کردند و هر دو تیم در ورزشگاه آزادی و در حضو ده ها هزار هودار توانستند در بازی برگشت جبران مافات کرده و به مرحله بعدی افزایش کنند.

در این مسابقه های کاوازاکی فرونتال ژاپن با میزان دقت ۸۵ درصد دقیق ترین تیم این مسابقه های شد و الهلال با ۸۴ درصد دقت دومین تیم دقیق مسابقه های لقب گرفت. بعد از این دو تیم که هر دو نیز موفق به افزایش از مرحله گروهی مسابقه های نشدند، استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران با ۸۲ درصد دقت سومین تیم دقیق مسابقه های شد. آبی پوشان به طور میانگین در هر بازی ۴۳۸ بار توپ را بین خود رد و بدل کردند و دقت ارسال این پاس ها ۸۲ درصد بود تا این تیم با این آمار خوب سومین تیم دقیق مسابقه های در لیگ قهرمانان آسیا باشد.

استقلال کشور عزیزمان ایران سومین تیم دقیق آسیا

استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در آخرین دیدارش در این مسابقه های موفق شد ذوب آهن را با نتیجه ۳ بر یک شکست داده و به مرحله یک چهارم نهایی مسابقه های افزایش کند.

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | ایرانی | مسابقه | استقلال | لیگ قهرمانان آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs