آبنمک سازمان آمریکا القاعده اطلاعات پاکستان

آبنمک: سازمان آمریکا القاعده اطلاعات پاکستان آمریکایی سازمان سیا اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث قتل هولناک یک زن به وسیله همسرش در نیشابور

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین بیات مختاری فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور عنوان کرد: در تاریخ 23 مرداد، زنی همراه یک پسر نوجوان به پلی

قتل هولناک یک زن به وسیله همسرش در نیشابور

قتل هولناک یک زن به وسیله همسرش در نیشابور

عبارات مهم : تحقیقات

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور از رازگشایی پرونده قتل زنی به وسیله همسرش خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین بیات مختاری فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور عنوان کرد: در تاریخ 23 مرداد، زنی همراه یک پسر نوجوان به پلیس آگاهی شهرستان مراجعه کرده و از مفقود شدن خواهرش که خانمی 26 ساله، متاهل و دارای یک دختر شش ساله هست، خبر داد و کارها اداری و قانونی انجام شد.

قتل هولناک یک زن به وسیله همسرش در نیشابور

وی خاطرنشان کرد: کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی به علت عدم اطلاع و مراجعه شوهر فرد مفقود شده است به وی مظنون و تحقیقات اولیه را با احضار وی شروع کردند. در ادامه تحقیقات فنی و پلیسی ماموران متوجه تناقض گویی همسر این زن شده است و متوجه می شوند، این زن از 20 روز قبل به نحوه مشکوکی مفقود شده است هست.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با جمع آوری ادله و مستندات پلیسی و تحقیقات محلی متوجه وجود یک سری اختلافات خانوادگی بین این زوج جوان می شوند که همین سرنخ و دیگر ادله کافی بود که همسر این زن لب به اعتراف گشاید.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین بیات مختاری فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور عنوان کرد: در تاریخ 23 مرداد، زنی همراه یک پسر نوجوان به پلی

وی اظهار کرد: همسر این زن، در اعترافاتی تکان دهنده پرده از راز جنایتی هولناک برداشت و اعلام کرد: «شب اتفاق با همسرم بدلیل اختلافات قبلی درگیر شدم، که همسرم با چاقوی آشپزخانه به سمت من حمله ور و من چاقو را از وی گرفته و یک ضربه به ناحیه گلوی وی وارد کردم، همسرم نقش بر زمین شد و فوت کرد؛ او را داخل چاه حیاط منزلم انداختم.

سرهنگ بیات مختاری گفت: با اعترافات متهم به قتل بلافاصله مراتب با دادستان و بازپرس خاص قتل و همچنین پزشکی قانونی هماهنگ و با مراجعه به محل جسد با کمک عوامل آتش نشانی به بیرون انتقال یافته و با دستور مقام قضایی بعد از معاینه به سردخانه انتقال داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور با اشاره به معرفی متهم به دادسرا عنوان کرد: از جمله مظاهر کج روی و نقض هنجارهای اجتماعی در جامعه بروز رفتارهای خشن در اجتماع است و قتل انسان ها بالاترین صورت و درجه خشونت را نشان می دهد و انگیزه هایی که منجر به قتل می شود با توجه به عوامل فردی و اجتماعی و اثرات محیطی تفاوت می کند.

قتل هولناک یک زن به وسیله همسرش در نیشابور

سرهنگ بیات مختاری تصریح کرد: طبق بررسی های به عمل آمده 85درصد قتل های به وقوع پیوسته از ابتدای امسال در شهرستان ناشی از اختلافات خانوادگی و بدون قصد قبلی بوده یعنی قاتل بر اساس شرایط پیش آمده، تصویر العمل غیر قابل انتظار از خود بروز داده است که از شهروندان می خواهیم آستانه صبر و تحمل خود را اوج برده و به فراگیری مهارت های زندگی بپردازند، همچنین معتمدین و بزرگان خانواده ها نیز با مسئولیت پذیری و میانجی گری در برطرف اختلافات و صلح و سازش کمک و ایفای نقش کنند.

واژه های کلیدی: تحقیقات | نیشابور | اختلافات | مفقود شده | قتل هولناک | فرمانده انتظامی | اختلافات خانوادگی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs