آبنمک سازمان آمریکا القاعده اطلاعات پاکستان

آبنمک: سازمان آمریکا القاعده اطلاعات پاکستان آمریکایی سازمان سیا اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بازار آپارتمان‌های نقلی در پاییز

در حالی که مشاوران املاک اعتقاد دارند بازار مسکن در مهرماه با وجود همزمانی با محرم، علی رغم سال‌های گذشته راکد نبوده و میزان مراجعات و روند عمومی بازار افت چندا

بازار آپارتمان‌های نقلی در پاییز

بازار آپارتمان های نقلی در پاییز

عبارات مهم : ایران

در حالی که مشاوران املاک اعتقاد دارند بازار مسکن در مهرماه با وجود همزمانی با محرم، علی رغم سال های گذشته راکد نبوده و میزان مراجعات و روند عمومی بازار افت چندانی نسبت به شهریورماه نداشته هست، بازارآپارتمان های نقلی که عمدتا زیر ۵۰ مترمربع مساحت دارند، بر خلاف دیگر بخش های بازار مسکن با افت دما همراه بوده هست.

به گزارش دنیای اقتصاد ، با وجود اینکه آپارتمان های نقلی و سوئیت هایی که مساحت آنها عمدتا بین ۳۰ تا ۴۵ مترمربع هست، مشتریان خاص خود را دارند و هرگز سهم آنها در ساخت وساز و معاملات به صفر میل نمی کند، ولی به نظر می رسد تقاضا در بازار مسکن به سمت آپارتمان های ریز متراژ و میان متراژ در دامنه مساحت ۵۰ تا ۸۰ مترمربع سرازیر شده است و در نتیجه سهم واحدهای نقلی هم در ساخت وساز و هم در معاملات در ماه های آتی همچنان روند کاهشی را البته با سرعت بسیار اندک ادامه خواهد داد.

آپارتمان های نقلی در پایتخت کشور عزیزمان ایران دو گروه هستند، دسته ای در ابنیه فرسوده قدیمی که به هر علت با املاک مجاور خود تجمیع نشده اند و در زمین آنها اغلب آپارتمان های سه تا چهار طبقه تک واحدی ساخته شده است هست، تعلق دارد. هر چند عده ای این واحدها را جهت سکونت تملک می کنند ولی گروه مهم مشتریان این واحدها، کسانی هستند که به قصد سرمایه گذاری در بازار مسکن خرید می کنند. آنها با استفاده از وام های بدون سپرده مسکن و نقدینگی خود وارد بازار می شوند و کسری هزینه خرید منزل های نقلی را با اجاره دادن واحد در قالب قرارداد «رهن کامل» تامین می کنند.

بازار آپارتمان‌های نقلی در پاییز

از سوی دیگر بخشی از تقاضای آپارتمان های نقلی در پایتخت کشور عزیزمان ایران مربوط به کسب وکارهای تازه هست. مشاغلی در پایتخت کشور عزیزمان ایران نظیر تاسیس مزون، آرایشگاه یا دفاتر ارائه خدمات گرافیکی رونق گرفته که اصرار به عرضه محصولات خود در مناطق شمالی شهر دارند. ولی با توجه به هزینه های بالای اجاره دفاتر اداری در مناطق گران شهر، واحدهای مسکونی نقلی را خریداری و از آن به عنوان دفتر کار استفاده می کنند. مشاوران املاک می گویند در دو، سه سال اخیر این گروه از متقاضیان در میان خریداران آپارتمان های نقلی پرتعداد شده است اند.

در حالی که مشاوران املاک اعتقاد دارند بازار مسکن در مهرماه با وجود همزمانی با محرم، علی رغم سال‌های گذشته راکد نبوده و میزان مراجعات و روند عمومی بازار افت چندا

واژه های کلیدی: ایران | بازار | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs