آبنمک سازمان آمریکا القاعده اطلاعات پاکستان

آبنمک: سازمان آمریکا القاعده اطلاعات پاکستان آمریکایی سازمان سیا اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی وزش باد شدید در شش استان کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به وزش باد شدید در بعضی مناطق کشور از کم کردن دما در استان‌های شمالی کشور خبر داد.

وزش باد شدید در شش استان کشور

وزش باد شدید در شش استان کشور

عبارات مهم : همراه

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به وزش باد شدید در بعضی مناطق کشور از کم کردن دما در استان های شمالی کشور خبر داد.

احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و خروجی مدل ها امروز و فردا به باعث نفوذ جریانات خنک شمالی و گذر امواج تراز میانی جو، کم کردن نسبی دما در استان های ساحلی خزر رخ می دهد، اظهار کرد: طی این دو روز رگبار باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد در گیلان، بعضی نقاط مازندران و اردبیل، بخش های شمالی آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و در روز چهارشنبه (۴ مرداد) بارش پراکنده در شرق گیلان، مازندران و ارتفاعات استان های گلستان و اردبیل آینده نگری می شود.

وزش باد شدید در شش استان کشور

وی ادامه داد: از روز چهارشنبه (۴ مرداد) تا اواسط هفته آینده روند زیاد کردن نسبی دما در غالب مناطق کشور آینده نگری می شود. از این رو توصیه می شود کارها مورد نیاز جهت مدیریت مصرف بهینه انرژی انجام شود. در سه روز آینده پدیده غالب در شرق کشور به خاص منظقه زابل وزش باد شدید و در بعضی ساعات گردوخاک است.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با بیان اینکه در این مدت به باعث زیاد کردن سرعت وزش باد در جنوب عراق، در استان های خوزستان، ایلام و احتمالا بوشهر باد و گرد و خاک آینده نگری می شود، تصریح کرد: در سه روز آینده در جنوب سمنان، جنوب تهران، قم، مرکزی و شمال اصفهان وزش باد و وقوع گرد و خاک دور از انتظار نیست. شرق دریای عمان در سه روز آینده و خلیج فارس در روز چهارشنبه (۴ مرداد) مواج خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به وزش باد شدید در بعضی مناطق کشور از کم کردن دما در استان‌های شمالی کشور خبر داد.

وظیفه راجع به اوضاع هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران روز سه شنبه (۳ مرداد) کمی ابری گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد و روز چهارشنبه (۴ مرداد) کمی ابری، همراه با وزش باد در بعد ازظهر زیاد کردن ابر با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

وی در آخر در مورد گرمترین و خنکترین شهرها اظهار کرد: اهواز با بیشینه و کمینه دمای ۵۰ و ۳۲ درجه سانتیگراد گرمترین و اردبیل با بیشینه و کمینه دمای ۲۷ و ۱۳ درجه سانتیگراد خنکترین شهرهای کشور طی فردا هستند.

واژه های کلیدی: همراه | اردبیل | اردبیل | هواشناسی | روز چهارشنبه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs